درباره ما

درباره مجموعه

جهاد دانشگاهی براساس اهداف و وظايف مندرج در اساسنامه مصوب شوراي عالي انقلاب فرهنگي و با مجوز وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، فعاليت آموزشي خود را در حوزه آموزش عالي با تأسيس مؤسسه آموزش عالي جهاد دانشگاهي در سال 1372 آغاز نمود. پس از 12 سال فعاليت مستمر وكسب موفقيت‌هاي آموزشي و در پي احراز شرايط لازم، شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم در جلسه مورخ 15/11/84 با ارتقاي مؤسسه آموزش عالي جهاددانشگاهي (تهران) به دانشگاه علم و فرهنگ موافقت قطعي به عمل آورد. در حال حاضر اين دانشگاه با داشتن تمامي اركان و نهادهاي اجرايي، شوراها و كميته‌هاي مصوب و مذكور در آيين‌نامه مديريت دانشگاهها و مراكز آموزش عالي، در حوزه‌هاي مختلف آموزشي، پژوهشي، دانشجويي و فرهنگي فعاليت مي‌نمايد.

با توجه به نياز توسعه به نيروي انساني ماهر ، دانشگاه علم و فرهنگ واحدي به نام" مركز آموزش هاي تخصصي و فوق تخصصی دانشگاه علم و فرهنگ" با گروه های اموزشی مختلف را با هدف اصلي استفاده از ظرفيت و پتانسيل موجود در دانشگاه جهت آموزش و ارتقاء سطح علمي،کاربردی و مهارتی هنرجویان ايجاد نمود.

گروه غذا- صنعت نیز با هدف اموزش و تربیت علمی و کاربردی نیرو های متخصص و اشنا به دانش و فناوری های نوین در دوره های اموزشی مختلف شیرینی و کیک پزی، میوه و سفره ارایی ،اشپزی و دسر با اعطاء گواهی معتبر پایان دوره در دانشگاه علم و فرهنگ فعالیت خود را اغاز نمود. مدیران، اساتید و مربیان گروه غذا- صنعت معتقدند با برگزاری جذاب علمی و کاربردی دوره های مدرن شیرینی ، کیک و دسر با استفاده از تکنولوژی های نوین اموزشی و دانش تجربی و عملی و تربیت نیروهای جوان و خلاق می توان به توسعه و رونق این صنعت در کشور کمک شایانی کرد.


مزّیتهای دوره های آموزشی گروه غذا- صنعت:

  • بهره گیری از دانش و تجارب متبحّرترین و مجّرب ترین اساتید و مربیان در صنعت شیرینی ، کیک و دسرکشور
  • اعطاء گواهی پایان دوره از طرف مرکز آموزشهای تخصصی دانشگاه علم و فرهنگ
  • بهره گیری از فضای کاملا" آموزشی و منطبق با استانداردهای بین المللی در دانشگاه و مرکز
  • استفاده از فضای آموزشی در تهران با دو شعبه در مرکز شهر( شعبه وصال) و ساختمان اصلی دانشگاه
  • استفاده از پتانسیل جهاد دانشگاهی در مراکز استانها

برای دریافت اطلاعات کامل ، راهنمایی و مشاوره و همچنین درمیان گذاشتن نظرات و پیشنهادات خود با ما تماس حاصل فرمایید.